Vlerësimet për lojtarët e Manchester United: Rashford më i miri

07 Nëntor 2019

Manchester United ka arritur të shënojë fitore me rezultat 3-0 ndaj Partizanit, për ta kaluar grupin edhe pse ka mbetur edhe dy ndeshje.

Mason Greenwood, Anthony Martial dhe Marcus Rashford shënuan në këtë fitore të lehtë.

Pa dyshim lojtari më i mirë i ndeshjes ishte Rashford duke u notuar me 8.9.

Manchester United . (Photo by Alex Livesey/Getty Images)

Lartër u vlerësua Greenwood me 8.1 dhe Ashley Young me 8.0.

Paraqitjen më të dobetët e kishte Romero me 6.6. /Telegrafi/  

Notat e lojtarëve të Manchester United

www.telegrafi.com