Wanda Nara mbron Icardi-n dhe sulmon Ronaldon

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
6 Nëntor 2018 08:47
'Do të doja ta shihja në pankinë'

Wanda Nara mori në mbrojtje Mauro Icardi-n në studion e “Tiki Taka”. Në ndeshjen e fundit të kampionatit argjentinasi qëndroi në pankinë dhe Inter-i mundi Genoa-n duke i shënuar 5 gola.

Argjentinasja më tej tha: “Mauro nuk ka luajtur në re ndeshje, ka bërë gjashtë gola dhe është aty aty me Cristiano Ronldo-n. Do doja që gta shihja Ronaldo-n te Juventus si një yll të ulur në pankinë duke qëndruar qetësisht ndërkohë që skuadra e tij shënon pesë herë kur ai mund të shënonte tre të tillë”. /EDS/

***********************

Ndalohet ripostimi apo kopjimi i këtij artikulli pa lejen me shkrim nga eduasportin.com.

Eduasportin.com është vendtakimi i duhur për lajmet dhe të rejat nga bota e sportit. Ndiqni rrjetet sociale për argëtim, lojëra e quiz-e pafund. Lajme Sportive nga vendi e bota në kohë reale nga Futbolli dhe sportet e tjera.

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike