Wanda super seksi në Dubai, zbulon emrin e “paparacit”

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
9 Janar 2018 15:57
Modelja argjentinase

Wanda dhe Icardi po shijojnë pushimet në Dubai. Çifti më i përfolur në mbarë botën e sportiti, për shkak të historisë së tyre, jo vetëm të dashurisë por dhe ndërtimit të lidhjes së tyre kanë zgjedhur një ndër vendet më luksoze për t’u relaksuar.

31-vjeçarja ka postuar disa foto ditën e sotme ndërsa relaksohet në pishinë pranë detit nën rrezet e ngrohta të diellit. Wanda është nënë e pesë fëmijëve, tre djemve (me Maxi Lopez) dhe dy vajzave që ka me sulmuesin e Inter.

Siç mund të shikoni edhe në fotot që ajo ka postuar në profilin e saj në “Instagram”, duket në formë mjaft të mirë, si një nënë e 5-fëmijëve.

Çdo histori dashurie është e bukur, por e jona është e preferuara ime”- shkruan Wanda karshi fotos së bashkëshortit të saj, i cili duket teksa relaksohet në bregdetin arab.

Ndërsa në një tjetër ajo ka zbuluar se kush është “paparaci” i saj. Natyrisht, ajo e ka fjalën për partnerin e saj, Icardi-n, i cili ka qenë “fotografi” i saj në këto pushime. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike