Yjet e futbollit shkëlqejnë në 20-vjetorin e atleteve të famshme Nike

Yjet e futbollit shkëlqejnë në 20-vjetorin e atleteve të famshme Nike

Disa nga yjet më të mëdhenj në futbollin botëror u bashkuan sonte për të festuar 20-vjetorin e atleteve të famshme “Mercurial” të “Nike”. Neymar, Alexis Sanchez, Pierre-Emerick Aubameyang dhe Eden Hazard u ngjitën në eventin në “The Printworks” në Londër me stilin e tyre kur dolën nga supermakina me ‘Mercurial’ të ngjyrosur në anën tjetër. Lojtarët u paraqitën në skenë për setin e detyrueshëm të fotografive dhe dukej se po e shijonin këtë moment duke qenë në qendër të vëmendjes. /EDS/