Yjet e futbollit shkëlqejnë në 20-vjetorin e atleteve të famshme Nike

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
7 Shkurt 2018 21:18

Disa nga yjet më të mëdhenj në futbollin botëror u bashkuan sonte për të festuar 20-vjetorin e atleteve të famshme "Mercurial" të “Nike”. Neymar, Alexis Sanchez, Pierre-Emerick Aubameyang dhe Eden Hazard u ngjitën në eventin në “The Printworks” në Londër me stilin e tyre kur dolën nga supermakina me 'Mercurial' të ngjyrosur në anën tjetër. Lojtarët u paraqitën në skenë për setin e detyrueshëm të fotografive dhe dukej se po e shijonin këtë moment duke qenë në qendër të vëmendjes. /EDS/

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike