Yjet e Premier League "pushtojnë" NBA

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
12 Janar 2018 11:24

Yjet e Premier League kanë shfrytëzuar kohën e lirë mbrëmjen e së enjtes për të ndjekur një nga ndeshjet e NBA, që u zhvillua në Londër.

Disa prej lojtarëve, të Arsenal, Manchester City, Chelsea-s dhe të Crystal Palace, përfshirë edhe ish-trajneri legjendë i Manchester United, Alex Ferguson kanë shijuar sfidën, Boston Celltics -Philadelphia. Përballje që u fitua nga Boston me rezultatin 114-103.

Kevin De Bruyne, Ilkay Gundogan të Manchester City-t dhe ish-ylli gjerman i londinezëve, Ballack ishin të pranishëm në këtë ndeshje, e të tjerë lojtarë

Kërkesa për kod të ri
Ne ju kemi dërguar një link për të ndërruar kodin. Ju lutem kontrolloni postën tuaj elektronike