Ylli i Manchester City në lidhje me sozinë e Rihanna-?

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
6 Dhjetor 2017 18:25

Mesfushori i Manchester City, Leroy Sane, është vënë në qendër të mediave rozë pas lajmeve që qarkullojnë së fundmi, sipas të cilave ai është në një lidhje me sozinë e Rihanna-s, Candice Brook.

Lojtari i kombëtares gjermane postoi të martën një foto me këngëtaren në profilin e tij në “Instagram story”, ndërkohë që edhe Brook nga ana tjetër postoi një foto me Sane në profilin e saj në rrjetin social shoqëruar me diçiturën “Sekret”.

Mësohet se Brook ka qenë e lidhur në vitin 2015 me ish-in e Rihanna-s, këngëtarin e njohur Chris Brown.

Gjithsesi, te City shpresojnë që Sane të jetë i përqendruar teksa klubi anglez do të përballet në Champions League me Shakhtar Donetsk.

City e ka siguruar tashmë vendin e parë në grup në Champions League pas pesë fitore radhazi, por Pep Guardiola kërkon me çdo kusht që skuadra e tij të vazhdojë formën e shkëlqyer duke fituar edhe në Ukrainë./EDS/

Ivanka Trump flakë në Lojërat Olimpike

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
24 Shkurt 2018 12:01

Vajza e presidentit të SHBA-ve, Ivanka Trump ka qenë e pranishme në ceremoninë e mbylljes së "Lojërave Olimpike" që po zhvillohen në Korenë e Jugut. Bukuroshja kishte veshur kominoshe të kuqe ndërsa në kokë mbante një kapuç kuqeblu të USA-s. Ivanka postoi disa foto nga momenti i pjesëmarrjes në mbylljen e ceremonisë ndërsa ishte pranë personazheve të njohura në Seul.

Ivanka është kthyer një ndër personazhet më të komentuara në rrjetet sociale pasi babai i saj mori drejtimin e SHBA-ve. Në media ajo njihet edhe ndryshe si “vajza e parë” e presidentit Trump.  /EDS/

Shpëtimi i Vicenza-s, edhe një pornostare në fushë

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
23 Shkurt 2018 22:04

Amandha Fox, ose siç njihet me nofkën “Venere Polacca” në filmat për të rritur, ka deklaruar se është gati që të kontribuojë me 10% të parave që do të përfitojë nga shitja e kalendarit të saj. Pornostarja do të japë kontrbutin e saj të parave për të shpëtuar klubin bardhekuq. /EDS/

Anais Zanotti, mbretëresha e fitnesit francez

Ti mund ta lexosh kete ne 0 min.
23 Shkurt 2018 16:43

Modelja franceze Anais Zanotti ka vendosur që t’i përkushtohet sportit të bodybuilder, ndërsa në plazh ajo i ka çmendur të gjithë me format e saj. Në veshjen me të brendshme, Zanotti ka bërë që të gjithë të “ulërasin”. /EDS/

Roberta Pedrelli, tifozja superseksi e Roma-s

Ti mund ta lexosh kete ne 1 min.
23 Shkurt 2018 16:35

E bukur, seksi dhe tejet e zonja në profesionin e saj si moderatore, aktore dhe modele, po flasim për moderatoren dhe njëkohësisht tifozen e Roma-s, Roberta Pedrelli. Mama e një djali të vogël, të cilit gjithashtu ia ka injektuar dashurinë për verdhekuqtë. Futbolli, filmat, palestra dhe veçanërisht Roma janë dashuritë e tij më të mëdha, të cilave padyshim u kushton kohën e duhur. Nuk nguron që të përkrahë kryeqytetasit nga shkallët e stadiumit, ku padyshim bie në sy me prezencën e saj.

E përveçse në "Olimpico", modelja italiane nuk nguron që të postojë foto të ndryshme "hot" në profilin e saj në "Instagram", me apo pa fanellën e Romës ajo mbetet një ndër tifozet më të zjarrta të tyre. /EDS/