Zbulohet fanella e tretë e Man Cityt për sezonin e ri, cilësohet neveritëse

21 Maj 2020

Mediat ndërkombëtare tashmë kanë zbuluar para kohe fanellën e tretë të Manchester Cityt për sezonin e ri 2020/21.

Klubet e futbollit kanë tendencë të përdorin fanellat e treta për të eksperimentuar me ngjyrat dhe modelet dhe një klub që e ka bërë këtë në vitet e fundit është Manchester City.

Kompleti i fanellës së tretë i Qytetarëve për sezonin 2019/20 u duk shumë i çuditshëm kur u zbulua, pasi kishte edhe pse ishte unik me ngjyrë të verdhë dhe rozë, ai u prit shumë keq me fansat.

Fanella e tretë e sezonit aktual 2019/20

Përkrahësit e klubit padyshim se do të prisnin sezonin e ardhshëm, ku nuk do të duhej ta vishnin një fanellë e cila do t’i bënte të ndiheshin më mirë.

Megjithatë, tifozët e Cityt thjesht mund të urrejnë edhe më shumë fanellën e tretë të sezonit të ardhshëm.

Kjo për shkak se kjo fanellë e sezonit për vitin 2020/21 është zbuluar nga një medium i besueshëm si Footy Headlines.

Fanella e sezonit të ri 2020/21

Dhe kjo fanellë është absolutisht e tmerrshme.

Komentet e tifozëve pas zbulimit të fanellës kanë qenë me shumicë kundër, duke pasur cilësime si ‘e neveritshme’ ‘e pështirë’ e shumë e shumë tjera. /Telegrafi/

Coronavirus – Statistikat

TotalKosova

Infektuar
Shëruar
Vdekur

Data credits CSSE at JHU

Trendi i Coronavirus-it në Kosovë

Data credits:corona-ks

Të gjitha lajmet rreth Coronavirus-it
www.telegrafi.com