Zgjohet biondi francez, Griezmann i jep fund letargjisë në Shqipëri

17 Nëntor 2019

667 minuta kishte Griezmann që nuk realizonte për përfaqësuesen franceze, zgjohet pikërisht në kryeqytet duke i shënuan golin e dytë Shqipërisë. “Gjelat” përfitojnë nga një keqpozicionin i mbrojtjes kuqezi, arrijnë ti çajnë pikërisht në zemër duke dyfishuar shifrat në minutën e 30-te

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com