Zi e më zi për Tiranën, humbet dhe golashënuesin më të mirë para derbit!

09 Dhjetor 2019

Nuk kanë fund telashet për Tiranën në prag të derbit të madh të kryeqytetit kundër Partizanit, ku do të jetë udhëtuese në “Air Albania Stadium”, sfida më e rëndësishme e kampionatit shqiptar që do të luhet në stadumin më modern në vend të premten në orën 19:00.

Pas Elton Kales, që plotësoi numrin e kartonëve të verdhë ndaj Kukësit, sulmuesit Dunga të dëmtuar dhe Tefik Osmanit që është ende në dyshim, dëmtimi i Hasanit është padyshim lajmi më të rëndë për kryeqytetasit

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Grupi Balkanweb
www.balkanweb.com